Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Secret Santa 2013

5 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Secret Santa 2013 Empty Secret Santa 2013 Lun Noi 04 2013, 19:22

Aya

Aya
Admin
Admin

Nu cred că există un mod mai plăcut de a ne relua activitatea pe forum și ca fan club, decât un proiect simplu și drăguț, la care se poate înscrie oricine! ^_^ 

Mulți dintre voi știu în ce constă Secret Santa, dar pentru ceilalți, ideea principală și instrucțiunile sunt foarte simple! Fiecare persoană care vrea să participe va fi Moșul secret pentru un alt membru, în sensul că va trebui să-i pregătească un cadou, fără să-i spună „țintei” că ea este Secret Santa. În același timp, o altă persoană va fi Moșul pentru prima. 

Ca să explicăm matematic, persoana A e Secret Santa pentru persoana B, iar în același timp persoana C e Secret Santa pentru persoana A. 


Fiecare participant va pregăti un cadou pentru cineva și va primi un cadou de la altcineva! Nu vă puteți dezvălui identitatea înainte ca respectiva persoană să primească pachetul vostru! 

Și ca să fie mai ușor să pregătiți cadoul, am pregătit o „fișă personală” pe care fiecare dintre participanți o va completa cu detaliile cerute. Astfel, va fi mai ușor pentru cel care vă va fi Secret Santa să pregătească un cadou pe placul vostru. ^.^ 


Puteți descărca documentul de pe mediafire -> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]  (vă duce mai întâi la o reclamă, click în dreapta sus pe Skip Ad) Citiți-l cu atenție, tot acolo găsiți și adresa la care îl trimiteți. 
Nu uitați că pentru a putea da click pe link, trebuie să aveți cont și să fiți conectați!

Data limită e 10 noiembrie! Pe 11-12 noiembrie veți afla rezultatele. 

Vă rugăm, dacă vă înscrieți, să fiți serioși și să vă țineți de treabă. Nu ne asumăm răspunderea pentru colete pierdute sau alte neplăceri create de participanți. 

Dar totul va fi bine, nu? ^_^ 

Spor la treabă!!!



Ultima editare efectuata de catre Aya in Lun Noi 04 2013, 19:34, editata de 1 ori

2Secret Santa 2013 Empty Re: Secret Santa 2013 Lun Noi 04 2013, 19:26

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

Voi fi eu cea care da startul. Ma inscriu, oare cine va fi my secret Santa?

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

3Secret Santa 2013 Empty Re: Secret Santa 2013 Lun Noi 04 2013, 20:17

ElenaMoon

ElenaMoon
Nou Venit

Minunată idee! Smile   Mă înscriu şi eu. cheers

4Secret Santa 2013 Empty Re: Secret Santa 2013 Mier Noi 06 2013, 17:05

Sandra

Sandra
Admin
Admin

Imi place ideea, am doar o intrebare, Aya, eu momentan nu stau in Romania, crezi ca ma pot inscrie si eu?

5Secret Santa 2013 Empty Re: Secret Santa 2013 Mier Noi 06 2013, 17:29

Aya

Aya
Admin
Admin

Ugh.... Nu știu. Asta depinde de participanți, dacă au posibilitatea să expedieze un colet și în străinătate. Dacă ei sunt de acord, de ce nu? ^_^

6Secret Santa 2013 Empty Re: Secret Santa 2013 Mier Noi 06 2013, 21:50

Sandra

Sandra
Admin
Admin

hmm, inteleg, atunci voi trece si adresa de Romania pentru orice eventualitate! Multumesc!



Si eu ma inscriu oficial acum! ^_^

7Secret Santa 2013 Empty Re: Secret Santa 2013 Lun Noi 11 2013, 12:57

Aya

Aya
Admin
Admin

@Elena de la tine n-am primit e-mail. :/ Nu mai participi? :o3

8Secret Santa 2013 Empty Re: Secret Santa 2013 Joi Noi 14 2013, 14:46

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

Draga AYA,eu cred ca mai intai trebuia sa strangi in jurul forumul mai multi prieteni si apoi sa lansezi acest Joc-Mosul Secret...Noua ne place mai mult sa primim cadouri iar ideea unui concurs cu premii era binevenita...Si nu-i nevoie de cine stie ce premii,acolo o poza,un breloc,o insigna,un stegulet dar sa fie semnate EELS.RO,cred ca fanele ar fii multumite...Iar ca tema de concurs poti cere ajutor pe FB...Sper ca nu te-a suparat comentariul meu...Pupici !!!

9Secret Santa 2013 Empty Re: Secret Santa 2013 Sam Noi 16 2013, 20:14

Aya

Aya
Admin
Admin

Din câte îmi aduc eu aminte, Miiuța a organizat un concurs acum ceva timp, dar nici atunci n-au fost destui participanți. Mie personal mi se pare urât să te „strângi în jurul unui forum” doar pentru concursuri și premii. Aș vrea să ne aducem aminte că fan clubul a fost înființat ca să avem unde să ne strângem toți fanii, unde să vorbim despre el, să cunoaștem mai mulți fani ca noi, nu pentru că avem ceva material de câștigat. Tare materialiști au devenit fanii în ultimii ani și îmi pare foarte rău să constat asta. 

Dar vom ține cont și de sugestia ta. Poate vom organiza și concurs, pentru care din nou admina va scoate bani din buzunarul propriu, dacă altceva nu vă motivează să fiți membri activi în acest fan club în care ați intrat de bună voie. Smile

10Secret Santa 2013 Empty Re: Secret Santa 2013 Sam Noi 16 2013, 22:17

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

Da,mare dreptate ai,dar trebuie sa recunosc ca eu datorita concursului organizat de Miiuta am intrat aici,cum sa zic,a fost o provocare pt.mine si am castigat...Multe fane s-au trezit prea tarziu iar altele dupa terminarea concursului...Concursul a durat 3 luni de zile asa ca a fost timp suficient sa demonstreze ca-l indragesc pe SUKKIE dar dupa parerea mea,trebuie si din partea administratorilor ac.forum mai multa activitate...O Duminica frumoasa!

11Secret Santa 2013 Empty Re: Secret Santa 2013 Dum Noi 17 2013, 09:22

Aya

Aya
Admin
Admin

E ca un cerc vicios... Smile) Adminii nu sunt activi pentru că membrii nu sunt activi pentru că adminii nu sunt activi. Smile)

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum