Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vot pentru frumosul Jang Geun Suk

+10
Miniko
mariana
Mikado
virginia
edinaa
Carmen-Sama
TwaejiToggi
MiiuţaChan
Monika
flory_junki:)
14 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Mar Ian 25 2011, 08:21

flory_junki:)

flory_junki:)
Traducator
Traducator

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Să-l votăm şi aici pe frumosul Geun Suk care concureaza cu adversari redutabili, din fericire, conduce^_^
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

http://leejunkiromania.myforumgratuit.ro

2Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Mar Ian 25 2011, 16:42

Monika

Monika
Super Eels
Super Eels

am votat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

3Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Mar Ian 25 2011, 17:10

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

cate nume mari, oppa fighting, eels fighting!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

4Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Sam Ian 29 2011, 14:40

TwaejiToggi

TwaejiToggi
Traducator
Traducator

Votat!

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001051134891

5Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Sam Ian 29 2011, 16:53

Carmen-Sama

Carmen-Sama
Membru de onoare
Membru de onoare

vreau sa votez si eu,
DAR CUM SA PROCEDEZ?
Help me...

6Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Sam Ian 29 2011, 17:14

TwaejiToggi

TwaejiToggi
Traducator
Traducator

Carmen-Sama a scris:vreau sa votez si eu,
DAR CUM SA PROCEDEZ?
Help me...
First,clik pe link.Din site-ul deschis,clik pe poza lui JGS(pe care sigur o vei cedea din prima! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] )
Apoi,iti va aparea marita,si tu dai clic pe mesajul in coreeana din partea de jos a paginii(scrie "voteaza").Adica aici:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001051134891

7Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Sam Ian 29 2011, 19:09

Carmen-Sama

Carmen-Sama
Membru de onoare
Membru de onoare

Am votat.
Mersic mult de tot TwaejiToggi

Apropo, de cate ori de poate vota ?

8Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Sam Mar 05 2011, 06:34

edinaa

edinaa
Incepator
Incepator

si eu am votat Smile

9Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Mar Mar 22 2011, 08:06

virginia

virginia
Membru
Membru

votai. as vrea eu sa votez de mai multe ori dar nu se poate!

10Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Mar Mar 22 2011, 08:14

virginia

virginia
Membru
Membru

eu incercai sa dau traducere cu google si nu stiam de ce merge, cand colo siteul este chinez si eu puneam limba coreeana. interesant!

11Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Lun Aug 29 2011, 12:29

Mikado

Mikado
Moderator
Moderator

Astazi e pe locul 4 Sad

12Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Joi Sept 08 2011, 11:14

mariana

mariana
Eels
Eels

gata, am votat si eu; azi i-am spus fiicei mele care tocmai a nascut ca vreu sa ii puna si un nume coreean si a zis ca am innebunit; are deja nume romanesc, belgian si israelit

13Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Sam Feb 09 2013, 09:28

Miniko

Miniko
Fan JGS
Fan JGS

Când aveți timp,votați-l!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] 1 vot/oră

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] 1 vot/zi

14Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Sam Feb 09 2013, 17:06

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]buna idee miniko sa fie de gasit aici linkul pentru voturi !

15Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Sam Feb 09 2013, 19:20

miki13

miki13
Nou Venit

La mine nu a apărut poza lui , nici altele şi nici un clasament sau altceva după care să mă ghidez . Am dat chiar şi traducerea paginii , am intrat de 2 ori şi îmi apare la fel.

16Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Dum Feb 10 2013, 19:55

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
miki13 a scris:La mine nu a apărut poza lui , nici altele şi nici un clasament sau altceva după care să mă ghidez . Am dat chiar şi traducerea paginii , am intrat de 2 ori şi îmi apare la fel.
Miki,aici doar un mesaj si pe celalalt forum ne apropiem de 40 de mii...Hai sa aratam si aici de ce suntem in stare,mai ales ca e iarna si stam mai mult in casa... Pupici !!!

17Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Lun Feb 11 2013, 18:09

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

miki13 a scris:La mine nu a apărut poza lui , nici altele şi nici un clasament sau altceva după care să mă ghidez . Am dat chiar şi traducerea paginii , am intrat de 2 ori şi îmi apare la fel.
la care dintre voturi, miki ?
eu tocmai am votat in ambele si s-au contorizat ambele - in cel de 1/zi a ajuns la 54905 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

18Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Dum Mar 10 2013, 09:13

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nu uitati sa mai dati cate un vot din cand in cand aici !
votul este / ora !
clicl pe "vote" unde este steluta portocalie , apare un chenar, crieti textul (
cifre+litere) care vi se cere si click pe "submit" pentru inregistrare vot !

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

19Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Sam Mar 16 2013, 07:56

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] votul de fiecare zi , cand aveti timp !
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

2 voturi intre timp [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Ultima editare efectuata de catre nina_ametist in Mier Mar 20 2013, 19:48, editata de 1 ori

20Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Sam Mar 16 2013, 09:11

Ionela09

Ionela09
Fan JGS
Fan JGS

Votat!

21Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Sam Mar 16 2013, 20:36

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

Ionela09 a scris:Votat!
multumiri ionela, astazi s-a ajuns la 46 voturi ! se poate si mai bine, iar votul este 1/ ora , deci cand poti, e binevenita contributia tuturor ![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

22Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Mier Mar 20 2013, 19:50

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si 3 voturi de seara ....binevenite !
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

23Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Empty Re: Vot pentru frumosul Jang Geun Suk Vin Apr 12 2013, 05:57

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
pe astazi, votul nr. 2 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ziua abia a inceput - speram sa se adune mai multe ![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum