Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

[Romanian sub] Bye, Bye, Bye by Jang Geun Suk

+5
extramia07
Driada
virginia
Monika
MiiuţaChan
9 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

Monika

Monika
Super Eels
Super Eels

cat era de profunda melodia asta,acuma ca vad si versurile ma incanta si mai tare si imi dau seama ca este o melodie de dragoste,de despartire de orice...superba [Romanian sub] Bye, Bye, Bye by Jang Geun Suk 926765 multumim

virginia

virginia
Membru
Membru

multumesc foarte mult de traducere. acum ca ii stiu si versurile imi place si mai mult.

Driada

Driada
Moderator
Moderator

Multumesc pt traducere...superba melodia... [Romanian sub] Bye, Bye, Bye by Jang Geun Suk 22836

extramia07

extramia07
Eels
Eels

multumim mi pentru traducere! e asa frumoasa melodia,parca te linisteste cand o asculti , desi versurile sunt cam triste [Romanian sub] Bye, Bye, Bye by Jang Geun Suk 697402

ianadaliana

ianadaliana
Traducator
Traducator

multumiri pentru traducere.e putin cam trista dar frumoasa.

Carameea

Carameea
Moderator
Moderator

Ce melodie frumoasa,superba

Bobo.Eel

Bobo.Eel
Super Eels
Super Eels

superba melodie,superb clip,superba traducere,mia iti multumim [Romanian sub] Bye, Bye, Bye by Jang Geun Suk 153165

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

[Romanian sub] Bye, Bye, Bye by Jang Geun Suk 52980 minunata piesa, o ascult chiar acum pe vplay ! noroc ca ati urcat-o si acolo
subtitrata !
cea de pe YT e bineinteles stearsa ....[Romanian sub] Bye, Bye, Bye by Jang Geun Suk 573495
pentru
cine doreste sa o re-asculte , aici




http://www.vplay.ro/watch/w118t4e4/


minunat vclipul,Miia , cu atatea fatele ale lui sukkie...cantand la
repetitii, iar la final sedinta foto pentru "let me cry" FRUMOS ! [Romanian sub] Bye, Bye, Bye by Jang Geun Suk 235809

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum