Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Votati-l pe Sukkie la Seoul International Drama Awards 2011

+3
Driada
Sandra
raualex29
7 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

raualex29

raualex29
Super Eels
Super Eels

Intrati pe : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si da-ti like la pagina, apoi o sa va apara persoanele care sunt pe locul intai. Votati-l pe Sukkie ca cel mai bun actor, iar apoi daca va place de Moon Geun Young votati-o ca cea mai buna actrita. Mai puteti vota si cea mai buna drama "Mary stayed out all the night", daca vreti:) si cea mai buna melodie dintr-un OST Jang Geun Suk-My bus Smile Moon Geun Young e pe primul loc Like a Star @ heaven, Sukkie este pe locul 2 Sad asa ca trebuie sa votam cat mai repede:), melodia "My Bus" este tot pe locul 2, iar drama "Marry stayed out all the night" tot pe locul 2 Smile. Sper sa votati cat mai multi si sa facem in asa fel incat Sukkie sa castige. Smile

Sandra

Sandra
Admin
Admin

Votat! Multumim pentru informatie alex:*

Driada

Driada
Moderator
Moderator

ok, ms Wink

raualex29

raualex29
Super Eels
Super Eels

Big news! Sukkie este acum pe locul 1, insa cu o diferenta de doar 200 de voturi intre el si locul 2. Moon Geun Young este pe locul 1, la fel si Marry me, Mary! si melodia lui Sukkie My Bus!. Yay! So happy right now! Continuati sa votati pentru ca Sukkie sa nu coboare iar pe locul 2 Smile Laughing Like a Star @ heaven [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

kokko

kokko
Membru
Membru

done [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]... sper sa continue tot asa <3

flory_junki:)

flory_junki:)
Traducator
Traducator

votat Smile

http://leejunkiromania.myforumgratuit.ro

curcub3u06

curcub3u06
Fan JGS
Fan JGS

Se mai poate vota ???

curcub3u06

curcub3u06
Fan JGS
Fan JGS

Mda ... Nu se mai poate vota . Dar chiar si asa ma bucur ca toate au iesit pe locul 1. Imi pare rau ca nu am intrat mai devreme [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

mariana

mariana
Eels
Eels

sorry, am aflat prea tarziu, dar a iesit bine si fara mine

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum