Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE!

+4
Rody
nina_ametist
Aya
MiiuţaChan
8 participanți

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 2]

1Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Mier Feb 06 2013, 19:56

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

Premii puse în joc:
3 albume ediţia limitată Team H Vol 1( Photo book, poze, CD, DVD)
2 steguleţe+2insigne+2calendare 2013 de buzunar.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
REGULI:
1.Poate participa orice membru înscris pe forum!

Ce trebuie să faceţi:

- să vă faceţi un cont pe forum
- să fiţi cât mai activi (două albume vor fi câştigate de primele două persoane cu cel mai mare număr de comentarii, începând de astăzi.)
- să faceti desene, cover-uri la melodii cântate de JKS sau Team H (un album va fi câştigat astfel.)

Rog participanţii să se înscrie mai jos printr-un comentariu.

Durata concursului 07.02-20.04.
SUCCES TUTUROR!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Ultima editare efectuata de catre MiiuţaChan in Dum Mar 31 2013, 07:36, editata de 2 ori

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

2Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Mier Feb 06 2013, 21:22

Aya

Aya
Admin
Admin

Eu aș vrea să mă înscriu. Și sper să și execut în final. xD
Desenele, cover-urile etc le postăm tot aici?

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

Multa bafta Aya! Da, ca sa poata vedea toata lumea. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Buna seara Miia , ma inscriu si eu , specific doar ca ma incadrez la primele 2 conditii....contul pe forum exista si merg pe ideea de a fi activa !
oricum mi-e foarte drag acest forum si incerc sa intru cat mai des ,
in schimb la desene nu ma pricep, doar sa....le admir !

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

Ok Nina, mult spor la postat!

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

MiiuţaChan a scris:Ok Nina, mult spor la postat!
multumesc [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

Buna EELS.Ro !!!
Fiind noua pe acest forum se pare ca am nevoie de ceva timp pana sa ma invat cu el...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

Rody a scris:Buna EELS.Ro !!!
Fiind noua pe acest forum se pare ca am nevoie de ceva timp pana sa ma invat cu el...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Bun venit Rody !
ma bucur ca te-ai hotarat sa intri [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] spor la citit si postat pe topicuri !

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

Merci Nina...Simteam nevoia sa ma bage si pe mine cineva in seama...Cu ce ai de gand sa participi la concurs sau vrei doar sa fii activa?Oare cu clipuri nu putem participa?

10Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Vin Feb 08 2013, 18:02

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

Rody a scris:Merci Nina...Simteam nevoia sa ma bage si pe mine cineva in seama...Cu ce ai de gand sa participi la concurs sau vrei doar sa fii activa?Oare cu clipuri nu putem participa?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Rody, asa cum scriam si in postarea anterioara , eu ma pricep la upload poze, vclipuri de pe YT , sa deschid topicuri noi pe orice tema, dar nu ma pricep la desenat.....doar admir desenele altora si stii ca ador caricaturile fan-art [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ! sunt grozave!
sau mix cu poze /piesele lui sukkie .....in schimb , tu ai deja o srie de vclipuri create de tine pentru Sukkie si chiar ar fi grozav sa le urci si aici pe forum ![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

11Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Sam Feb 09 2013, 19:22

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

Rody a scris:Merci Nina...Simteam nevoia sa ma bage si pe mine cineva in seama...Cu ce ai de gand sa participi la concurs sau vrei doar sa fii activa?Oare cu clipuri nu putem participa?

Se poate participa si cu un video, iar de raspuns nu am raspuns pentru ca nu ai precizat ca vrei sa te inscri in concurs, iar acesta nu este un topic de prezentare si nu am vrut sa fac spam.
Imi cer scuze.
Orice discutie ce nu are legatura cu concursul o putem relua [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] la sectiunea de chat.
Va astept acolo sa discutam. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

12Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Lun Feb 11 2013, 14:07

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Draga Miiuta C. ma inscriu si eu la concurs,sper sa fiu cat mai activa pana la finele lui Martie...O zii buna !!!

13Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Mier Feb 13 2013, 17:53

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

Mult succes!

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

14Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Mier Feb 13 2013, 20:27

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
MiiuţaChan a scris:Mult succes!
Merci pt.incurajare!!! Sper ca nu ne dai rezultatele de 1 Aprilie,adica de Ziua Pacalelilor...

15Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Mier Feb 20 2013, 21:29

NovaPerson

NovaPerson
Membru
Membru

Frumoasa initiativa ! Felicitari Miiuta-chan pt inceperea acestui concurs.
Prin acest comentariu sper sa fiu si eu inscrisa Smile.
Pupicei la toata lumea si scuccese la concurs !

16Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Vin Feb 22 2013, 10:38

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

Mult succes!!!

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

17Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Vin Mar 01 2013, 15:46

Deea

Deea
Nou Venit

Buna! Vreau si eu sa ma inscriu in concurs printr-un desen. Il pun aici?

18Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Vin Mar 01 2013, 17:23

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

Deea a scris:Buna! Vreau si eu sa ma inscriu in concurs printr-un desen. Il pun aici?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]buna Deea, cred ca poti sa postezi desenul tau la topicul "fan art" , aici :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

19Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Vin Mar 01 2013, 18:35

Deea

Deea
Nou Venit

ok. Multumesc ^^

20Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Vin Mar 01 2013, 18:57

Deea

Deea
Nou Venit

nu o pot posta. imi tot da eroare

21Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Sam Mar 02 2013, 06:49

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

Deea a scris:nu o pot posta. imi tot da eroare

ce fel de eroare ?
nu ar trebui sa fie vreo problema......varianta cea mai simpla, foloseste pentru upload desen
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

la care ai varianta url pentru poza, gif - deci e usor, ar tebui sa fie ok si sa o poti posta

22Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Sam Mar 02 2013, 09:02

Deea

Deea
Nou Venit

Am descoperit mica problema. Nu am o saptamana de cand m-am logat si nu ma lasa sa postez site-uri externe. Multumesc de ajutor ^^

23Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Mar Mar 12 2013, 17:48

Akiii

Akiii
Membru
Membru

Vai, cât mi-ar plăcea să câştig. Din păcate nu am cum Sad. Oricum, succes tuturor ^^

24Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Sam Mar 16 2013, 10:47

Ionela09

Ionela09
Fan JGS
Fan JGS

Ok , sper ca voi fii activa cat pot eu ! Very Happy
Multumim Miiuta-chan pentru inceperea acestui concurs! Very Happy

25Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Dum Mar 31 2013, 06:27

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Miiuta Chan,s-a terminat perioada de concurs,asteptam si noi o
clasificare,ceva de genul-cine e pe primul loc!!!

O Duminica frumoasa !!!

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 2]

Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum