Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE!

+4
Rody
nina_ametist
Aya
MiiuţaChan
8 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Dum Mar 31 2013, 07:35

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

Vom mari perioada de concurs pana pe 20 aprilie, iar castigatorii ii vom anunta pe 24 aprilie la implinirea a 3 ani de Eels Romania. Sper ca anghilutele sa nu se supere pe noi si sa profite de timpul ramas. Bafta!



Ultima editare efectuata de catre MiiuţaChan in Dum Mar 31 2013, 08:40, editata de 1 ori

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

27Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Dum Mar 31 2013, 08:26

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Putin dazamagitor pentru cele care am intrat zilnic,aproximativ 2 luni de zile
dar... traim in Romania !!!

28Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Dum Mar 31 2013, 08:46

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

Scuze, dar faptul ca traiesti in Romania nu are nimic de a face cu asta. Chiar nu e vina nimanui DIN ROMANIA!

Cei care trebuiau sa trimita albumele au intarziat pentru ca mi-au incurcat coletul si au trimis altceva si am ales sa marim perioada de concurs decat sa nu avem toate premiile disponibile acum.

Eu va inteleg si imi cer scuze, sper sa nu fie cu foarte mare suparare.

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

29Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Dum Mar 31 2013, 10:20

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Acum ca ai explicat si cauza,nu este deloc cu suparare...Stii,prima impresie
a fost ca nu esti multumita de noi,de felul cum am activat...sau ca totul a fost
o cacealma...dar timpul trece repede si ce nu facem noi din dragoate pt.
Sukkie...
O zii buna in continuare !!!

30Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Dum Mar 31 2013, 11:45

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

Nu, Doamne fereste, imi pare rau, dar am spus sa nu existe discriminari, o parte din premii le avem, dar mai trebuie sa ajunga 2 albume si s-a produs o confuzie, asa ca am hotarat sa mai prelungim un pic perioada si sa dam premiile si cu o ocazie mai speciala am spune noi.

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

31Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Mar Apr 02 2013, 02:10

NovaPerson

NovaPerson
Membru
Membru

Eu ma bucur si pt alte eels, ca poate sint persoane care acum au mai mult timp liber,
si pot sa fie mai active pe site Smile.
Eu am vazut cine a fost cea mai activa aici Smile[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

32Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Joi Apr 04 2013, 19:28

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

NovaPerson a scris:Eu ma bucur si pt alte eels, ca poate sint persoane care acum au mai mult timp liber,
si pot sa fie mai active pe site [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine].
Eu am vazut cine a fost cea mai activa aici [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
subscriu, acum examenele in genaral sunt gata ! acusi vine sesiunea de vara....hahaha ! mai e un pic, dar intre timp asteptam inca Primavara !
care intarzie....
deci cu atatea zile ploiase, poate sunt fete cu mai mult timp liber seara, asa ca mult succes tuturor si vizite cat mai dese pe forum ![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

33Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Dum Apr 21 2013, 11:52

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
MIIUTA CHAN,am si eu o intrebare...daca nu putem venii personal la intalnirea
cu prilejul implinirii a 3 ani de forum JGS,putem trimite pe altcineva sa ne
reprezinte???
O Duminica frumoasa !!!

34Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Mar Apr 23 2013, 06:30

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Daca ati hotarat sa dati premiile cu o ocazie mai speciala pt.voi,noi cum putem
afla amanunte...Sau nu aveti inca toate premiile!!!

35Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Mar Apr 23 2013, 20:37

NovaPerson

NovaPerson
Membru
Membru

Unde se anunta cistigatorii?

36Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Mier Apr 24 2013, 06:15

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

Din motive personale si financiare anul acesta nu am mai putut organiza ceva de ziua anghilelor romane, imi pare foarte rau dar asta a fost situatia.
Felicitari tuturor.
Lista castigatorilor o gasiti pe pegina noastra de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], pentru detaliile cu privire la cum puteti intra in posesia premiilor va rog sa ma contactati pe privat.
La multi ani anghilutelor.

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

37Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Mier Apr 24 2013, 09:18

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

Eu as vrea sa te contactez pe acest forum,prin mesaj privat dar nu stiu cum
sa fac,vreau sa-ti dau un nr.de telefon...

38Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Mier Apr 24 2013, 15:50

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

Draga Rody, iti voi trimite si tie stegulet si gata.
Trimite-mi datele pe adresa de email: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Imi pare rau pt incurcatura dar eu sunt in presesiune acum si am examene.
Felicitari!

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

39Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Mier Apr 24 2013, 16:36

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Miiuta Chan...Am primit Premiul de la acest concurs,sunt foarte fericita
,pozele sunt superbe,muzica se aude bine,totul e minunat...Nici prin gand nu-mi
trecea ca daca stau in fata calculatorului voi avea sansa sa castig un premiu
atat de valoros,venit direct din Korea,de la iubitul SUKKIE !!!
Iti multumesc pt.initiativa luata...BAFTA LA EXAMENE !!!



Ultima editare efectuata de catre Rody in Sam Apr 27 2013, 10:53, editata de 1 ori

40Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Mier Apr 24 2013, 19:30

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Felicitari tuturor premiantelor !
iar eu multumesc de-asemeni pentru premiu - este special si pretios, pentru ca este " cu si despre Sukkie" ...pur si simplu ![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Miia iti voi scrie si eu un mess tot pe mail
multa bafta in sesiune !

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

41Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Sam Apr 27 2013, 10:57

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Multumesc Miiuta Chan pt.premiu !!!
M-ai facut f.fericita !!! WEEKEND PLACUT !!!

42Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! - Pagina 2 Empty Re: Concurs: Esti o anghila? DOVEDESTE! Mar Mai 07 2013, 18:20

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Multumesc frumos si eu pentru premiu , Miia !
astazi am primit coletul ,
este o surpiza deosebit de placuta si pretioasa , care mi-e in mod special,
draga !
apreciez si faptul ca ati personalizat calendarul si steguletul "Eels
Romania" o idee inspirata !
albumul foto , pozele, CD-ul si DVD-ul vazute
astazi , m-au incantat si mi-au facut ziua se astazi speciala - le adaug cu drag
la colectia de "pretioase"
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum