Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Sugestii/Pareri/Cereri

+30
LuCyX1
ShinJiHyun
blueXyoungXmo
monikad
muresan stefania
Mikado
Carameea
Driada
Sandra
fulvia
cri_dulcik
dootzy
TwaejiToggi
Aiko
ianadaliana
extramia07
Didaa.
Monika
lily
flory_junki:)
silvia
Insanity
MiiuţaChan
Raizen
Carmen-Sama
Kim Ki-Mee
Aya
ancaisaicu
Bobo.Eel
Suyeon
34 participanți

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

1Sugestii/Pareri/Cereri Empty Sugestii/Pareri/Cereri Dum Mai 16 2010, 21:47

Suyeon

Suyeon
Moderator
Moderator

Daca aveti o sugestie, o parere despre forum, o cerere sau nelamurire aici ii este locul ^^

2Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Lun Mai 17 2010, 10:12

Bobo.Eel

Bobo.Eel
Super Eels
Super Eels

Era mai frumos colajul de pe fundal,de ce l-ati scos?
era super... Razz

3Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Lun Mai 17 2010, 16:22

Suyeon

Suyeon
Moderator
Moderator

nu este estetic un colaj din foarte multe culori
nu da bine
sunt fani care ar fi zis ca este un forum de copii ^^;

4Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Aug 21 2010, 12:59

ancaisaicu

ancaisaicu
Nou Venit

Acest forum este foarte frumos si m-am inscris ca sa fiu si eu alaturi de Oppa

5Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Lun Aug 23 2010, 13:53

Aya

Aya
Admin
Admin

Uwaa! Ce mult v-ati schimbat de cand m-am inregistrat... Felicitari! :-bd

6Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Vin Sept 17 2010, 14:14

Kim Ki-Mee

Kim Ki-Mee
Membru
Membru

eii....eu am 2 sugestii mari late si mai greu de indeplinit [de obicei este necesar un sondaj pt a intervenii schimbarea]

1.Scgimbarea emoticoanelor , care sunt prea mari sugerez sa sepastreze cateva si restul sa se schimbe sugerez sa iei cateva de AICI
2.Schimbarea imaginii de fundal care este foarte mare si din cauza ei se incarca destul de greu forumul [daca ai procesorul slab]

7Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Dum Sept 26 2010, 06:25

Carmen-Sama

Carmen-Sama
Membru de onoare
Membru de onoare

Vreau sa stiu de ce este decalare intre ora afisata pe forum si ora reala, din acest moment.

Acum este 9,25 si sa te uiti la OARA POSTULUI....

Sunt 3 ore in minus la afisare.

Se poate remedia asta? plizuuuu raspuns.

Pa si pe curand!

8Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Dum Sept 26 2010, 16:57

Raizen

Raizen
Moderator
Moderator

Kim Ki-Mee a scris:eii....eu am 2 sugestii mari late si mai greu de indeplinit [de obicei este necesar un sondaj pt a intervenii schimbarea]

1.Scgimbarea emoticoanelor , care sunt prea mari sugerez sa sepastreze cateva si restul sa se schimbe sugerez sa iei cateva de AICI
2.Schimbarea imaginii de fundal care este foarte mare si din cauza ei se incarca destul de greu forumul [daca ai procesorul slab]

hmm, si mie mi s-au parut cam mari emoticoanele/smiley-uri, si iti multumesc si pentru site Very Happy, chiar cautam unele eu personal Smile
acum asteptam parerea lu` Mii-chan Smile

http://raizenel.deviantart.com

9Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Noi 20 2010, 12:55

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

Toate probleme au fost remediate.
Va multumim si va mai asteptam.

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

10Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Ian 29 2011, 19:18

Insanity

Insanity
Incepator
Incepator

Eu am o nelămurire cu chestia aia de "Click Here to Share" ... pe mine mă cam enervează mai ales pt faptul că atunci când se postează poze şi ar vrea cineva să le salveze în calculator nu prea are cum ... desi la unele am vazut că merg dar sunt paşi prea mulţi de făcut pt o amărâtă de salvare O_o
Nu se poate face nimic?

11Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Mar 05 2011, 14:24

silvia

silvia
Nou Venit

ce frumos e fondul color acum ! Imi place

12Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Mar 05 2011, 19:27

flory_junki:)

flory_junki:)
Traducator
Traducator

noua tema e superba, felicitari fetelor care s-au straduit la ea Smile

http://leejunkiromania.myforumgratuit.ro

13Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Dum Mar 06 2011, 11:56

lily

lily
Moderator
Moderator

noua tema e "so sweet " Sugestii/Pareri/Cereri 312171 imi place la nebunie

https://www.youtube.com/user/telethatestarossa92?feature=mhum

14Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Dum Mar 06 2011, 14:14

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

va multumesc fetelor, asta ma incurajeaza sa continui:P

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

15Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Dum Mar 06 2011, 14:45

Monika

Monika
Super Eels
Super Eels

e foarte vesela si placuta Sugestii/Pareri/Cereri 455234felicitari

16Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Lun Mar 07 2011, 17:13

Didaa.

Didaa.
Moderator
Moderator

Superba tema<3 asa vesela..super treaba ^.^

http://beastromania.forumgratuit.ro/

17Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Lun Mar 07 2011, 17:41

extramia07

extramia07
Eels
Eels

Sugestii/Pareri/Cereri 20648 Noua tema e foarte vesela si primitoare!M-a impresionat placut de prima data cand am vazut-o, dar n-am stiut unde sa-mi exprim felicitarile! azi am gasit BRAVO!!! Sugestii/Pareri/Cereri 20648

18Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Dum Mar 13 2011, 23:49

ianadaliana

ianadaliana
Traducator
Traducator

Fluturi pe noua tema ,se vede ca a venit primavara,Felicitari fetelor. Sugestii/Pareri/Cereri 177960

19Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Lun Mar 21 2011, 07:54

Aiko

Aiko
Incepator
Incepator

si mie imi place ^^ ~ chiar e relaxant aici Smile) vorbesc si de culorile folosite ~ chiar nu ma asteptam sa fie atat de placut sa comentezi aici =_=" - celalalte forumuri zici ca sunt intepate Smile)

20Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Lun Mar 21 2011, 08:49

TwaejiToggi

TwaejiToggi
Traducator
Traducator

Aiko a scris:si mie imi place ^^ ~ chiar e relaxant aici Sugestii/Pareri/Cereri 54801) vorbesc si de culorile folosite ~ chiar nu ma asteptam sa fie atat de placut sa comentezi aici =_=" - celalalte forumuri zici ca sunt intepate Sugestii/Pareri/Cereri 54801)
Conteaza mult si comunitatea si in care te afli si propriul comportament.De exemplu,mie una nu-mi place tema si culorile nu sunt tocmai in gama mea preferata,dar daca exista o majoritate,atunci stau in banca mea.Oricum,felicitari pentru munca depusa la tema celor care au facut-o!

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001051134891

21Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Lun Mar 28 2011, 22:34

dootzy

dootzy
Membru
Membru

tema este foarte draguta.. norii ma duc cu gandul undeva in heaven, acolo unde ii duce jgs pe adevaratii fani Smile).

ce mi se pare putin ciudat e de ce rezolutia forumului e de 100% >.<
nu o luati ca pe un repros sau o cerere de schimbare, doar ca sunt obisnuita cu o rezolutie mai mica, de aceea imi pare ciudat.

http://fti-romania.forumest.ro

22Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Mier Mar 30 2011, 10:35

cri_dulcik

cri_dulcik
Fan JGS
Fan JGS

Eu personal vreau sa va multumesc pentru tot ceea ce faceti, jos palaria, respect, o echipa de nota 10 care munceste din greu Sugestii/Pareri/Cereri 54801

23Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Sept 24 2011, 18:12

fulvia

fulvia
Super Eels
Super Eels

Foarte frumos costumul cel nou al site-ului. Bravo. E ceva mai deosebit, mai plin de seriozitate Sugestii/Pareri/Cereri 312171

24Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Sept 24 2011, 18:58

Sandra

Sandra
Admin
Admin

Miiiiiii, love the new style that Eels Romania adopted:X:X:X (iubesc designul asta nou) :X::X:X


Ps: asta imi aminteste, trebuie sa-mi schimb si eu av si semnatura ca sa fiu in ton:X Wink)

25Sugestii/Pareri/Cereri Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Dum Sept 25 2011, 13:13

Driada

Driada
Moderator
Moderator

Sugestii/Pareri/Cereri 312171 Sugestii/Pareri/Cereri 312171 Sugestii/Pareri/Cereri 312171 Imi place la nebunie noua haina a forumului. Bravo Mii Sugestii/Pareri/Cereri 52980

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum