Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Sugestii/Pareri/Cereri

+30
LuCyX1
ShinJiHyun
blueXyoungXmo
monikad
muresan stefania
Mikado
Carameea
Driada
Sandra
fulvia
cri_dulcik
dootzy
TwaejiToggi
Aiko
ianadaliana
extramia07
Didaa.
Monika
lily
flory_junki:)
silvia
Insanity
MiiuţaChan
Raizen
Carmen-Sama
Kim Ki-Mee
Aya
ancaisaicu
Bobo.Eel
Suyeon
34 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

In jos  Mesaj [Pagina 3 din 3]

51Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 3 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Dum Feb 17 2013, 19:28

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

Nina,eu am facut proba si dupa ce ai trimis un mesaj il poti sterge imediat,dupa
Quite si Edite mai este un buton X care te intreaba daca stergi
mesajul...Incearca-l!!!

52Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 3 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Lun Feb 18 2013, 16:00

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 3 243193ok , mergem pe verificare directa ! n-am observat butonul X
LE : gata, l-am descoperit ,desi pana acum n-am dorit sa sterg o postare, poate fi util cand gresesc ceva.

53Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 3 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Mar Mar 12 2013, 17:35

Akiii

Akiii
Membru
Membru

Mie îmi place tema ^^ Am o singură "nemulţumire" ca să spun aşa. Când cineva postează poze mari nu se văd în întregime şi trebuie să mut pagină în toate direcţiile ca să o văd pe bucăţi, dacă mă înţelegeţi Very Happy . Dacă s-ar putea face în vreun fel să se micşoreze pozele mai mari şi să apară un buton gen "Click pentru a vizualiza imaginea completă" ar fi perfect. Am văzut că pe alte forumuri aşa este ^^

54Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 3 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Mar Iun 11 2013, 13:51

ReadMe.The

ReadMe.The
Nou Venit

Salut. Am o propunere pt fanii care isi doresc mai mult decat orice sa il intalneasca in realitate pe JKS. De ce nu organizati o calatorie in Corea, pt un grup mare? probabil nu este o idee noua si pare dificil, dar nu este imposibil. Daca pare realizabil, as putea sa impartasesc o strategie de reusita. Very Happy

55Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 3 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Mier Noi 06 2013, 23:07

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

Ati renuntat la Fotografia de coperta?
Nu se poate si aici ceva din noul film-PRETTY MAN ?

56Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 3 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Noi 09 2013, 12:32

Aya

Aya
Admin
Admin

Încă se lucrează la aspect, nu rămâne așa! ^_^

57Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 3 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Joi Noi 14 2013, 14:27

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

Mai este putin si incepe filmul cu SUKKIE,vrem si noi sa stim daca echipa EELS.RO va traduce acest film si daca DA poate o sa-l postati chiar aici pe Forum pt.a atrage cat mai multe fane...De asemenea puteti deschide cate un topic pt.fiecare episod cu discutii si poze...Toate astea anuntate pe FB pt.ca acolo se uita prima data fanele...Totul depinde de cat de rapide sunteti altfel fanele se vor orienta spre alte Site-uri...

58Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 3 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Noi 16 2013, 21:09

Aya

Aya
Admin
Admin

Ne vom strădui să facem asta. ^_^

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 3 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum