Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Sugestii/Pareri/Cereri

+30
LuCyX1
ShinJiHyun
blueXyoungXmo
monikad
muresan stefania
Mikado
Carameea
Driada
Sandra
fulvia
cri_dulcik
dootzy
TwaejiToggi
Aiko
ianadaliana
extramia07
Didaa.
Monika
lily
flory_junki:)
silvia
Insanity
MiiuţaChan
Raizen
Carmen-Sama
Kim Ki-Mee
Aya
ancaisaicu
Bobo.Eel
Suyeon
34 participanți

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

26Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Dum Sept 25 2011, 13:34

silvia

silvia
Nou Venit

Si mie imi place cum arata forumul ... Ce inseamna sa ai vechime in domeniuuu....

27Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Dum Sept 25 2011, 16:13

Carameea

Carameea
Moderator
Moderator

Noua infatisare a forumului e superba !!
Bravo Miiuta !!
Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 470130

28Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Mar Sept 27 2011, 18:47

extramia07

extramia07
Eels
Eels

Multumim Mi noua infatisare a ,,casutei" este super!!! Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 288294 Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 20648

29Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Ian 14 2012, 19:34

fulvia

fulvia
Super Eels
Super Eels

O imagine ingereasca a forumului. Bravo Mii. E superba. Ce idee minunata ai avutSugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 22836

30Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Ian 14 2012, 22:18

Sandra

Sandra
Admin
Admin

Superba noua imagine a forumului, ma simt ca si cum as fi ajuns in rai:X:X:X Felicitari! :*

31Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Ian 14 2012, 22:50

Mikado

Mikado
Moderator
Moderator

Eu ma simt in rai de fiecare data cand sunt aici. De fapt simt ca descoperirea Hallyu si implicit a lui Jang Geun Suk (inger cu chip uman) mi-a schimbat viata! Multumesc Miiuta pentru ca ai pus o piatra de temelie, multumesc din suflet celorlalte anghilute ca au construit impreuna!

32Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Dum Ian 15 2012, 12:28

Driada

Driada
Moderator
Moderator

I died and arrived in Heaven ! Superba tema! Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 455234

33Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Lun Ian 16 2012, 07:56

Didaa.

Didaa.
Moderator
Moderator

Wow deci tema asta este superbaaa <3
I love it Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 458868
Oppa este superb <3
Waaa~ am ajuns in rai > <
Bravo fetelor pentru tema :*

http://beastromania.forumgratuit.ro/

34Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Lun Ian 16 2012, 10:48

muresan stefania

muresan stefania
Membru
Membru

Ador noua fata a forumului Felicitari!!!

35Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Lun Ian 30 2012, 10:42

monikad

monikad
Membru
Membru

Wow! noua tema e ceva de genu:'jgs world is our heaven' si pentru mine,cel putin,chiar asa e!
Felicitari fetelor pt inspiratie si pt munca depusa!va iubesc:X!

36Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Mier Mar 14 2012, 12:10

blueXyoungXmo

blueXyoungXmo
Incepator
Incepator

Fetelor, ce va sugerez eu acum nu este atat legat de infatisarea forumului (la care, personal, nu am nimic sa adaug, este foarte frumos, bine organizat etc.) cat despre promovarea acestuia. Ar fi frumos daca ati permite utilizarea informatiilor pentru distributia pe alte bloguri/site-uri, cu creditele de rigoare. Asta ar putea creste popularitatea forumului si chiar a lui oppa, cine stieSugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 20648 .

Pana la urma, e doar o sugestie, voi stiti cel mai bine cum stau lucrurileSugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 52980 .

37Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Lun Mar 19 2012, 20:30

ShinJiHyun

ShinJiHyun
Eels
Eels

sa facem o revista by membrii la care fiecare sa contribuie cu un articol ce spuneti?

38Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Mar Mar 20 2012, 13:21

Driada

Driada
Moderator
Moderator

@ ShinJiHyun ideea ta este f interesanta, dar cum ne auto finantam este cam greu de pus in practia. Finantele noastre momentan sunt directionate spre urmatorul fan meeting si un proiect care speram sa demareze dupa Paste. Vom tine la curent toti fanii de indata ce avem totul pus la punct Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 54801

39Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Vin Mar 23 2012, 11:29

LuCyX1

LuCyX1
Incepator
Incepator

Driada,sper sa mearga bine cu fan meeting,abia astept!!Very Happy FIGHTING!

40Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Vin Mar 23 2012, 12:19

Driada

Driada
Moderator
Moderator

@ LuCyX1 Si eu sper sa iasa iasa totul bine! Abia astept! Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 312171

41Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Vin Mar 23 2012, 13:53

monikad

monikad
Membru
Membru

Abia astept fan meetingul,pe cel din toamna l-am ratat.Si in legatura cu proiectul 'secret',daca pot ajuta cu ceva va stau la dispozitie.Fightin'!

42Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Ian 12 2013, 10:27

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 488894forumul are o haina foarte placuta, am constatat asta si inainte de a intra, ca vizitator doar , de-aceea m-am si decis sa ma inscriu ;

sunt multe topicuri interesante si desi sunt la curent de mult timp si constant cu activitatea lui JKS mi-am spus ca impartasite , impresiile sunt mai placute !

doar ca activitatea pe forum nu e atat de dinamica cum ma asteptam , sa fie zilnic

dialoguri despre noutati ....dar e bine si asa !

ca sugestie si cerinta:

as vrea sa stiu daca pot primi acceptul pentru upload vclipuri MV de pe YT de exemplu ?

mi-ar placea sa pot crea de exemplu,new topic-uri cu mv-uri gasite pe YT din concertele Asia Tour Cri Show 2011 - 2112 Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 20648

sau la serialele in care sukkie a jucat, sa pot atasa vclipuri cu momente speciale si dragi,din serialul respectiv.

multumesc Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 461112

43Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Joi Ian 31 2013, 19:10

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

Da, poti urca pe site tot ce vrei, dar sa imi trimiti un msj privat inainte cu ceea ce vrei ca sa iti pot indica unde anume, chiar avem nevoie de ajutor.

Voi incerca sa repun acest forum pe picioare!
Hai sa reusim impreuna!
Aja, aja!!!

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

44Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Feb 02 2013, 10:11

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

MiiuţaChan a scris:Da, poti urca pe site tot ce vrei, dar sa imi trimiti un msj privat inainte cu ceea ce vrei ca sa iti pot indica unde anume, chiar avem nevoie de ajutor.

Voi incerca sa repun acest forum pe picioare!
Hai sa reusim impreuna!
Aja, aja!!!

Bine, Miia, multumesc , imi va face placere sa lucrez din cand in cand pe forum , cand voi avea timp !

de exemplu unde as putea urca vclipuri cu Asia Tour 2010, Cri Show 2011 si 2012 ?Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 590893

45Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Dum Feb 03 2013, 14:19

MiiuţaChan

MiiuţaChan
Eels Fondator
Eels Fondator

Intra AICI
Acolo poti posta, dar te rog sa imi trimiti un PM de acum incolo. Multumesc!

https://janggeunsukromania.forumgratuit.ro

46Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Dum Feb 03 2013, 19:03

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 54801Bine Miia , multumesc frumos !

47Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Lun Feb 11 2013, 18:28

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 976601INFO : CNA va sesiza Poliţia cu privire la următoarele site-uri:
xfilmeonline.net
filmepeales.com
filmedecomedie.info
filmeonlinefree.ro
filme-noi-online.com
filmesubtitrateonline.net
filme-free.ro
cinemo.ro
990.ro
divxonline.biz
filmehd.net
filme-online-gratis.com
filmulde10.com
filmesubtitrate.info
filmesubtitrateonline.net
filme-subtitrate.org
filme-subtitrate.info
filme.online-pe.net
filme-online-subtitrate.eu
filme-subtitrate.ro
hdfilmeonline.info
filme-2012.com
opticmovie.com
cinemaxx.ro
1filme.ro
filmeonline3d.ro
filmeonlinetari.com
filmehd-online.net
filmeonlinehd.biz
seriale-filme.info
serialedetop.com
serialul.net
filmeonline.org
filmemisto.com
superfilme.net
vplay.ro
serialepenet.ro
vpug.com
neededspark.blogspot.ro
deseneanimateonline.info

In aceasta lista este inclus si site-ul vplay.ro, care dupa cum bine se stie, este cel mai mare site din romania ce ofera seriale GRATIS.

btw : este inclus si vplay.ro ! ideea este ca probabil se vor lua masuri, daca nu rapid, peste 3/6/12 luni tot vor incerca sa le elimine pe rand.....din pacate !
serialele urcate de voi sunt iar in pericol !
ca sugestie, mai ales din ce am observat, marea majoritate a traducatorilor/uploaderi de pe teava, au migrat spre dailymotion - probabil fiind un site international , nu se va ajunge la eliminarea lui !
ce credeti ?

48Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Feb 16 2013, 14:39

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 926765 SUGESTIE : Miia , de exemplu mie, mi-ar face mare placere ca la
intrarea pe forum sa existe un play-list pe care sa il putem activa !



un play list cu OST-uri sin seriale si albumele lui Sukkie , pe care sa il
putem asculta atat timp cat "colindam" prin topicuri si postam , cred ca ar fi
foarte placut !Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 52980


ar fi posibil, sau e foarte complicat de realizat ?

49Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Sam Feb 16 2013, 20:06

Rody

Rody
Super Eels
Super Eels

https://www.youtube.com/watch?v=qVvRuwfAizU&list=PLB905E3A631CB659D&index=1&feature=plpp_videoDeci lista mea din Youtube nu-ti place...Cand
intrii la comentarii doar ii dai drumul,eu am aranjat clipurile la sugestia
prietenelor Miki si Eliza care sunt tot fane Sukkie

50Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 Empty Re: Sugestii/Pareri/Cereri Dum Feb 17 2013, 13:51

nina_ametist

nina_ametist
Super Eels
Super Eels

Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 54801Bineinteles ca-mi place, cam asa procedez acum de fapt ! dar ar fi frumos sa fie
aici pe forum !
Si o alta sugestie : daca este posibil ca la postare, pe
langa butoanele "Quote" si "Edit" din dreapta sus, sa avem si "Delete" in cazul
in care dorim sa stergem o postare ;
iar in stanga jos, langa butonul
"Profile" sa avem si buton "MP" daca dorim sa trimitem un mp persoanei care a
postat inainte sau dupa noi, ori de pe pagina respectiva.

Sugestii/Pareri/Cereri - Pagina 2 235809

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 2 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum